کوین ترودو کیست

زندگینامه کوین ترودو

فهرست محتوای این مقاله

کوین ترودو کیست ؟

کوین ترودو Kevin Trudeau ( نام اصلی او کوین مارک ترودو – Kevin Mark Trudeau ) کارآفرین ، تاجر ، نویسنده کتاب و بازیکن حرفه ای بیلیارد با بیش از 60 شرکت ثبت شده در سراسر جهان با گردش مالی بیش از 3 میلیارد دلار در سال و مالک 3 شبکه ماهواره ای در انگلستان می باشد که یکی از آنها به نام شبکه گلف یکی از کانال های رسمی انگستان بوده است. کوین ترودو بدون داشتن پدر و مادر ثروتمند و فقط با تلاش خودش و همچنین یادگیری رمز و راز های موفقیت از گروه های مخفی آمریکایی یک امپراطوری تجاری برای خود بنا کرده و به این ثروت کلان رسیده است.

نام به فارسى کوین ترودو
نام به انكليسى Kevin Trudeau
تاریخ تولد 6 فوریه 1963
تاریخ مرگ نامشخص
محل زندگی زندان فدرال آمریکا
همسر ناتالیا بابنکو
شغل تاجر ، نویسنده
ثروت نامشخص
کوین ترودو کیست
کوین ترودو

ما کامل ترین و حقیقتی ترین زندگینامه درباره کوین ترودو را جمع آوری کردیم تا شما از زندگینامه کامل او اطلاع داشته باشید و بدانید کوین ترودو کیست و سپس شما با داشتن اطلاعات کامل و شناخت کوین ترودو به سمینار ها و کتاب های او گوش فرا داده و از محتوای بی نظیر آنها استفاده نمایید. حقیقت زندگی کوین ترودو این است که بعضی مشکلات در زندگی ای او به شکل تصادفی بوده و برخی دیگر حاصل پاپوش هایی است که برای او ایجاد شده است.

کوین ترودو  اولین کسی بود که راز گروه های مخفی آمریکایی را بر ملا کرد و طبیعتا با مخالفت آنها مواجه شد . به نظر میرسد در نهایت همین گروه های مخفی باعث شدند تا او برای 10 سال به زندان محکوم شود تا جلوی تکثیر و گسترش بیشتر این اطلاعاتی که کوین ترودو داشت گرفته شود .

دوران جوانی کوین ترودو

کوین ترودو متولد 6 فوریه 1963 ( 17 بهمن 1341 ) در لئن ( Lynn ) ماساچوست کشور آمریکا است او در حال حاضر 58 سال سن دارد . پدر او یک جوشکار ساده و مادر او خانه دار بود بنابراین خانواده آنها جزو قشر متوسط و رو به پایین جامعه به حساب می آمد. کوین ترودو از همان سنین نوجوانی همیشه در تکاپو برای پیشرفت و رسیدن به موفقیت و ثروت بود . چون فکر او با این سوالات پر شده بود و به دنبال موفقیت مالی و کسب ثروت بود ، دائم در حال مطالعه کتاب های مختلف برای کشف این اسرار بود . در نهایت یک فرد که خود عضو گروه های مخفی آمریکایی بود ، گروه مخفی برادرهود را به کوین ترودو معرفی کرد .

مادر و همسر کوین ترودو
مادر و همسر کوین ترودو

عضویت کوین ترودو در گروه مخفی برادر هود

همیشه در طول تاریخ قوم یا خانواده هایی بوده اند که از نظر سطح مالی ثروتمند به حساب می آمدند یا از نزدیکان پادشاهان گذشته و یا فرزندان آنها بوده اند و کاملا با طیف عام و فقیر جامعه از نظر طبقاتی فاصله داشته اند . در طول تاریخ باور بر این بوده که ثروت و قدرت به صورت ژنتیکی در DNA افراد گنجانده شده و معمولا در قدیم از اصطلاح خون برتر یا ژن برتر ( در انگلیسی خون آبی ) برای آن استفاده شده است. به مرور زمان قوانین و روش هایی در خانواده ها و قوم های ثروتمند برای موفقیت و افزایش ثروت پایه گذاری شده است که در طول زمان از طریق کتاب یا نقل قول شفاهی و یا آموزش به نسل بعدی منتقل شده است.

اما این اطلاعات همیشه فقط در دسترس برای افراد خانواده یا بزرگان بوده و آنها هیچ گاه اجازه نمیدادند این اطلاعات توسط عام مردم کشف و درک شود. برای مثال هیچگاه فردی از یک خانواده ثروتمند با یک فرد از خانواده فقیر ازدواج نمیکرده و حتی رفتار این دو طبقه اصلا شکل اجتماعی نداشته است . پس از کمرنگ شدن حکومت های پادشاهی و ایجاد جوامع به شکل امروزی ، گروه های مخفی کوچکی با نام های مختلف ایجاد شدند که دقیقا مانند قبل اطلاعات و اسرار کسب ثروت و موفقیت را به صورت راز نگهداری می کنند و آن را بین خود گسترش می دهند .

تعدادی از این گروه های مخفی با نام های جمجمه و استخوان  ” Skull and Bones ” ، ایلومیناتی ” Illuminati ” و فراماسونری ” Freemasonry ” بسیار مشهور هستند و قطعا شما نیز درباره آنها چیزهایی شنیده اید. یکی از این گروه های مخفی گروه برادر هود ” The Brotherhood ” می باشد . این گروه نسبت به بقیه گروه هایی که نام بردیم ناشناخته تر است ، دلیل این موضوع هم کاملا روشن است ! چون ما گفتیم این انجمن ها مخفی هستند و سعی میکنند فعالیت خود را مخفی و به دور از اطلاع مردم عادی نگه دارند. کوین ترودو در حدود سال 1978 ( 15 سالگی ) توسط یک رابط که عضو گروه مخفی برادرهود بود به عضویت این گروه در آمد . در گروه مخفی برادرهود با ارائه کتاب های قدیمی حفظ شده از نسل های گذشته ، برگذاری سمینار و صحبت و معاشرت با اعضای دیگر گروه کوین ترودو کم کم به راز های مخفی حفظ سلامت ، ارتقاع قدرت فکر ، رسیدن به موفقیت و کسب ثروت دست یافت .

جوانی کوین ترودو
جوانی کوین ترودو

ترک تحصیل و شروع تجارت کوین ترودو

کوین ترودو تحصیلات خود را در دبیرستان سن مری که یک دبیرستان خصوصی مخصوص کاتولیک ها در شهر لین است ادامه داد . او در سال 1981 از طرف مدرسه محل تحصیلش به عنوان یکی از آینده دارترین استعداد های مدرسه معرفی شد. پس از اتمام مقطع دبیرستان بود که متوجه شد ادامه تحصیل باعث کسب موفقیت و ثروتی که او در آرزوی آن آست نمی شود . به همین دلیل دست از ادامه تحصیل کشیده و با تعدادی از دوستانی که داشت مشغول به دست فروشی و پس از آن خرید و فروش خودرو و کسب درآمد از این طریق شد .

کوین ترودو
جوانی کوین ترودو

دوره و کتاب ابر حافظه کوین ترودو

پس از مدتی آموزش هایی که از طریق گروه مخفی برادر هود به کوین ترودو داده می شد باعث شد تا قدرت فکر و حافظه خود را درک کند و این باعث شد تا در سال 1985 در موسسه حافظه آمریکا مشغول جمع آوری اطلاعات و ارائه دوره های آموزشی تقویت حافظه شود . در نهایت در سال 1387 دوره ای نام مگا مموری را انتشار داد ( Mega Memory ) . کتاب ابر حافظه یا مگا مموری که شامل توضیحات و تمرین های روزانه برای تقویت حافظه می باشد کاملا علمی بوده و چندین مرحله این کتاب تکمیل و به چاپ مجدد رسید . متاسفانه نسخه فارسی از این کتاب موجود نیست اما بسیاری از افراد و اساتیدی که در سطح جهانی یا در ایران امروزه در زمینه تقویت حافظه فعالیت می کنند در حقیقت الگوبرداری از این روش کرده اند .

کوین ترودو در استرالیا
کوین ترودو در استرالیا

اولین دادگاه و زندانی شدن کوین ترودو

در سال 1990 کوین ترودو به دلیل اشتباه در عنوان نویسی چک به 80.000 دلار جریمه متهم شد که طی 30 روز آن را پرداخت کرد . کوین ترودو در این باره ذکر می کند که خطایی از طرف وی نبوده و بانک اشتباهاتی را انجام داده است . دلیل این اشتباه استفاده از کلمه “دکتر ذهن” به شوخی و برای تبلیغ هنگام فروش دوره مگا مموری بوده است. به این شکل بانک در نظر گرفته که او واقعا یک دکتر است و همین باعث اتهام و جریمه او شده است . یک سال بعد در 1991 نیز به دلیل تقلب در کارت اعتباری کوین ترودو به دو سال زندان محکوم شد .

کوین ترودو توضیح می دهد که با بسته شدن یکی از کارت های اعتباری وی به دلیل تاخیر یک هفته ای در باز پرداخت وام ، مجبور به حذف اسم وسط ” مارک ” و ایجاد حساب های دیگر شده که پس از چند سال با مشکل قانونی آن مواجه می شود. او حتی پس از آزادی از زندان باور نمیکرد که چنین اشتباه ساده ای باعث شده تا او را مجرم شناسایی کنند، چون کوین ترودو با این کار باعث خسارت به کسی نشده بود و فقط با نام کوتاه خود کارت اعتباری دریافت کرده و از آن برای تجارت خود استفاده می کرد. پس از آزادی در سال 1993 به یک شرکت بازاریابی چند سطحی با نام Nutrition For Life پیوست . کار در این زمینه خوب پیش میرفت تا سال 1996 که دولت اعلام کرد تصور می کند فعالیت این شرکت حرمی است و بنابراین جریمه ای 185.000 دلاری برای آن در نظر گرفت و مقرر شد که تاکتیک کاری این شرکت تغییر یابد .

زندانی شدن کوین ترودو
زندانی شدن کوین ترودو

فعالیت کوین ترودو در زمینه تبلیغات تلوزیونی

کوین ترودو در زمینه پخش تلوزیونی به صورت تبلیغات آخر شب در شمال آمریکا به کار پرداخت و محصولات زیادی مثل محصولات بهداشتی ، مکمل های غذایی ، درمان اعتیاد ، دوره های بهبود حافظه و … را تبلیغ و به فروش رساند . در سال 1998 شکایتی از کوین ترودو صورت گرفت با این مبنا که محتوای تبلیغاتی وی حاوی ادعاهای بی اساس و غلط است. شش مورد خطا از محصولات او گرفته شد که در نهایت او مبلغی معادل 500.000 دلار جریمه بابت تبلیغ و فروش کلسیم مرجانی پرداخت کرد .

دکتر باب برفوت تحقیقات زیادی در زمینه کلیسم به دست آمده از مرجان های دریایی انجام داده بود و ادعا میکرد این محصول برای سلامت افراد بسیار مفید است ؛ همچنین تحقیقات دیگری در آمریکا نشان دهنده این بود که با توجه به مصرف مواد غذایی مضر مانند نوشابه ها ، کلسیم بدن افراد در آمریکا رو به تحلیل است. به همین دلیل این ماده به عنوان یک راه حل برای درمان این کمبود کلسیم ارائه شده بود . اما به این دلیل که مدارک کافی برای اثبات تاثیر کلسیم مرجانی نبود و همچنین برداشت مرجان به دلیل رشد کم غیر مجاز است ، کوین ترودو که معرف و فروشنده این محصول بود با جریمه مواجه شد .

معرفی محصولات مختلف توسط کوین ترودو
معرفی محصولات مختلف توسط کوین ترودو

خروج کوین ترودو از گروه مخفی برادر هود

کوین ترودو مایل بود تا راز های موفقیت و قانون جذب را برای عموم مردم به اشتراک بگذارد و این از نظر انجمن برادر هود غیر قابل قبول بود . ناچار او پس از حدود 20 سال عضویت در گروه مخفی برادر هود در حالی که در بالاترین سطح اطلاعاتی بود در سال 1999 از عضویت این گروه مخفی خارج شد. اعضای گروه مخفی برادر هود و حتی گروه های مخفی دیگر به هر شکل دنبال منصرف کردن او از این کار بودند و این شروعی شد تا به دنبال ایجاد پاپوش هایی برای جلوگیری از فعالیت کوین ترودو باشند .

اولین محدودیت‎ های کوین ترودو

در سال 2004 کوین ترودو با اتخاذ یک توافقنامه که شامل پرداخت دو میلیون دلار (  500.000 دلار نقد + خانه و ماشین ) و ممنوعیت استفاده از تبلیغات انبوه برای محصولاتش بود مواجه شد . او دیگر نمیتوانست محصولات خوراکی یا بهداشتی خود را در تلوزیون تبلیغ و به فروش برساند و تعدادی از محصولات نیز به کلی غیر قانونی اعلام شدند. کوین ترودو  اعلام کرد که چون اطلاعات ذکر شده در توضیحات تبلیغاتی وی به ضرر منافع دولت است آنها این ممنوعیت را برای وی در نظر گرفته اند .

او در تبلیغات محصولات خود اطلاعات و آماری از فعالیت دولت آمریکا در زمینه تغذیه نامناسب مردم ، پرورش حیوانات با روش های غیر اصولی و … ارائه می داد که بی دلیل در ممنوعیت وی نبود. برای مثال کوین ترودو ذکر می کند که برای خوراک گاو ها در آمریکا از گوشت های فاسد و پسماند های مرغ و دیگر حیوانات استفاده می شود و همین علتی برای بیماری جنون گاوی است ، و دولت آمریکا هیچ نظارتی برای این موضوع ندارد . این موضوع باعث شد تا کوین ترودو شروع به نوشتن کتابی در زمینه افشای مواد مضر برای بدن و همچنین روش های طبیعی برای درمان بیماری ها کند.

کتاب ها و آثار کوین ترودو

نام کتاب نام انگلیسی کتاب سال انتشار
کتاب مگا حافظه پیشرفته   Advanced Mega Memory 1991
کتاب مگا حافظه کوین ترودو Mega Memory 1995
کتاب در 30 روز 30 پوند از دست بدهید Lose 30 Pounds in 30 Days 2004
کتاب درمان های طبیعی “آنها” نمی خواهند شما درباره آنها بدانید Natural Cures “They” Don’t Want You To Know About 2005
کتاب درمان‌های طبیعی بیشتری فاش شد: محصولات با نام تجاری سانسور شده قبلی که بیماری را درمان می‌کنند More Natural Cures Revealed: Previously Censored Brand Name Products That Cure Disease 2005
کتاب مگا حافظه کوین ترودو: چگونه حافظه ابرقدرت خود را در 30 دقیقه یا کمتر در روز آزاد کنید Kevin Trudeau’s Mega Memory: How to Release Your Superpower Memory in 30 Minutes Or Less a Day 2005
کتاب درمان‌های طبیعی و درمان‌های طبیعی بیشتر (دو جلد مجموعه) Natural Cures and More Natural Cures (TWO VOL. SET) 2006
کتاب درمان کاهش وزن The Weight Loss Cure 2007
کتاب درمان رکود، در روزهای سخت ثروتمند شوید (رکود شغل و درآمد شما را اثبات می کند) Recession Cures, Get Rich in Tough Times (Recession proof your job and income) 2009
کتاب 25 راه آسان برای رسیدن به 5000 دلار 25 Easy Ways To $5,000 2009
کتاب خستگی آدرنال و خستگی مزمن: چگونه کابوس را متوقف کنیم Adrenal Exhaustion and Chronic Fatigue: How to Stop the Nightmare 2010
کتاب ارزوی تو دستور توست Your Wish is Your Command Guidebook 2011
کتاب پول رایگان “آنها” نمی خواهند شما درباره آن بدانید Free Money “They” Don’t Want You To Know About – Updated: New for 2012
کتاب درمان بدهی Debt Cures 2014
کتاب تسکین درد طبیعی Natural Pain Relief 2014

دو کتاب برتر کوین ترودو

کتاب درمان های طبیعی کوین ترودو

در سال 2004 کوین ترودو یک کتاب با عنوان ” درمان های طبیعی – آنها نمی خواهند شما بدانید ” ( Natural Cures ) تالیف کرد که در سال 2005 روانه بازار شد . این کتاب 26 هفته به عنوان پر فروش ترین کتاب آمریکا بود و 5 میلیون نسخه از آن در سراسر دنیا تکثیر شد و به فروش رفت . در این کتاب کوین ترودو اسرار شرکت های داروسازی را فاش می کند. کوین ترودو  می گوید شرکت های داروسازی برای این که داروی بیشتری بفروشند و سود بیشتری ببرند میخواهد همیشه شما مریض بمانید و دارو خریداری کنید . در صورتی که بسیاری از بیماری ها با روش های ساده تری قابل درمان است .

انتقاداتی صورت گرفت که محتوای این کتاب صحیح نیست و چون ممکن بود او مجدد دچار مشکلات قانونی شود ، مجبور شد در ابتدای کتاب متنی را اضافه کند که ذکر میکند : استفاده از روش های درمانی ذکر شده در کتاب و پیگیری آن به عهده خود فرد است و او مسئولیتی در برابر آن ندارد .

سمینار درمان های طبیعی کوین ترودو
سمینار درمان های طبیعی کوین ترودو

در سال 2005 کوین ترودو شکایتی را علیه توافقنامه سال 2004 که با موضوع ممنوع کردن تبلیغات محصولاتش بود مطرح کرد و درخواست لغو آن را داد . اما موفق نشد. با موفقیت در فروش کتاب اولش دو سال بعد کتاب دیگری با نام ” More Natural Cures Revealed ” انتشار داد که در آن روش های زیادی برای جلوگیری از بیماری های مانند سرطان ذکر شده بود و نکته مهم این بود که در این کتاب ذکر شده است که علت بیماری ها ویروس یا میکروب ها نیستند ، بلکه عدم تعادت در انرژی حیاتی باعث این بیماری ها می شود ( امروزه می دانیم و به اثبات رسیده که قدرت ذهن در درمان بیماری یا گسترش آن تاثیر گذار است ! ) .در سال 2006 یک نویسنده علمی بیشتر مفاهیم این کتاب را رد کرد و مقاله ای با این موضوع در یکی از نشریات علمی آمریکا به چاپ رساند .

کوین ترودو در حال خرید مواد غذایی ارگانیک
کوین ترودو در حال خرید مواد غذایی ارگانیک

کتاب درمان کاهش وزن کوین ترودو

کوین ترودو از کودکی دچار افزایش وزن و چاقی بود و با مراجعه به چندین دکتر تغذیه و رعایت رژیم های مختلف موفق به کاهش وزن و تناسب اندام نشده بود . او همچنین کتاب های بسیاری در این زمینه مطالعه کرده بود اما بیشتر این اطلاعات نتیجه بخش نبودند . در نهایت کوین ترودو با جمع آوری این اطلاعات و همچنین ترکیب آن با اصول و راز هایی که از انجمن مخفی برادر هود درباره قدرت ذهن یاد گرفته بود توانست چاقی خودش را درمان کرده و به وزن ایده آن و تناسب اندام دست یابد. کوین ترودو تصمیم گرفت نتیجه تجربیان و اطلاعات خود را به صورت کامل در کتابی با عنوان  ” درمان کاهش وزن – آنها نمیخواهند شما بدانید  ” ( The Weight-Loss Cure ) در اختیار دیگران قرار دهد .

نکته اینجاست که در این کتاب نیز اشاره هایی به مواد مضر غذایی که توسط دولت و شرکت های بزرگ صنعت تغذیه تولید میشود شده بود. کوین ترودو می گوید شرکت های تولید کننده مواد غذایی از سم ، کود و مواد شیمیایی برای پرورش سبزیجات و همچنین از هورمون های رشد برای پرورش حیوانات استفاده می کنند . همچنین او اعتقاد دارد شرکت های تولید کننده مواد غذایی سعی دارند با ترفند های مختلف شما را به مصرف محصولات غذایی خودشان معتاد کنند تا با خرید و مصرف بیشتر سود بیشتری عاید آنها شود .

پس از انتشار کتاب چندین بار شکایت از وی صورت گرفت ، به این دلیل که در کتاب کاهش وزن داروهای تخصصی را ذکر کرده بود که تجویز آن به صورت قانونی فقط باید توسط پزشکان انجام می شد. با توجه به این که کوین ترودو دارای تحصیلات و مدرک پزشکی نبود این کار او غیر قانونی تشخیص داده شد که این موضوع پیگیری و در آینده مشکلات زیادی را برای کوین ترودو به وجود آورد. همزمان با کتاب درمان کاهش وزن ، کتاب “بدهی درمانی – آنها نمیخواهند شما بدانید ” ( Debt Cures ) را تالیف و انتشار داد .

برای اطلاعات بیشتر از تمام کتاب های کوین ترودو به مطلب زیر مراجعه کنید :

[irp posts=”2717″ name=”معرفی لیست کامل مجموعه کتاب کوین ترودو”]

دوره آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو پس از شناخته شدن در دنیا به دلیل کتاب هایی که نوشته بود ، تصمیم گرفت پس از سالها پرده از راز گروه های مخفی برداشته و اطلاعات آنها را فاش کند. او میدانست که اتفاقات بد و اتهامات این چند سال همه به خاطر نفوذ انجمن های مخفی در بدنه دولت آمریکا و قدرتمندان این کشور است . بنابراین در سال 2009 اقدام به برگزاری سمیناری بزرگ در کوه های آلپ اروپا با عنوان ” آرزوی تو دستور توست ” ( Your Wish Is Your Command ) کرد . در این سمینار باشکوه کوین ترودو به صورت کامل در مورد قانون جذب و راز های نهان آن توضیح میدهد . همین جاست که کوین ترودو اعلام می کند طی سالها عضو انجمن برادر هود ” The Brotherhood ” بوده و حال می خواهد اطلاعات و راز های مهم را به صورت عمومی به اشتراک بگذارد .

توضیحات کوین ترودو درباره دوره آرزوی تو دستور توست در ویدیو زیر :


هزینه شرکت در سمینار آرزوی تو دستور توست برای هر نفر 10.000 دلار بود . این سمینار به صورت فایل صوتی ضبط شده و بعدا توسط کوین ترودو به فروش رسید تا دیگران نیز که در این سمینار حضور نداشتند بتوانند به این اطلاعات دست یابند . تقریبا تمامی افرادی که در این سمینار شرکت کرده بودند ذکر کرده اند که بسیار تاثیر گذار بوده و ارزش هزینه ای که بابت آن پرداخت کرده اند را داشته است و باعث تغییر در زندگی آنها شده است. برگزاری این سمینار تنها شروع یک مسیر بزرگ بود تا کوین ترودو بتواند اطلاعات و تجربیات چندین ساله خود را در اختیار عموم مردم قرار دهد .سمینار آرزوی تو دستور توست توسط تیم راه زندگی به صورت کامل و بدون سانسور ترجمه شده و به دو صورت زیرنویس فارسی و دوبله فارسی برای دانلود رایگان در اختیار مشترکین سایت قرار گرفته است .

ایجاد شبکه جهانی اطلاعات

همزمان با ارائه سمینار آرزوی تو دستور توست او اقدام به بنیان گذاری یک گروه خصوصی به نام ” شبکه جهانی اطلاعات ” ( Global Information Network )  کرد ، این گروه به صورت مختصر ” جی آی ان ” یا ” جین GIN ” نیز خوانده می شود. اساس کار شبکه جهانی اطلاعات ایجاد دسترسی مردم عادی به اطلاعات سطح بالا در زمینه موفقیت ، تجارت ، کسب ثروت و … بود . بنیان گذاران جی آی ان 30 نفر میلیاردر مشهور بودند ( 29 نفر + کوین ترودو ) این افراد نیز همگی عضو گروه های مخفی آمریکا هستند. در این دوره کوین ترودو از مبالغ حق عضویت اعضای این گروه درآمد بسیار زیادی کسب کرد اما این درآمد بیشتر صرف پیشبرد شبکه جهانی اطلاعات و برگذاری سمینار ها و تور های تفریحی با کشتی های کروز شد . ( شبکه جهانی اطلاعات فعال بوده و سمینار های مناسبی را در سراسر جهان برگزار می کند )

برای اطلاعات کامل درباره شبکه جهانی اطلاعات مطلب زیر را مطالعه نمایید :

[irp posts=”7959″ name=”شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو”]

سمینار کوین ترودو در کشتی کروز
سمینار کوین ترودو در کشتی کروز

در همین سال کوین ترودو یک رادیو اینترنتی را نیز ایجاد کرد و از طریق آن تعدادی پادکست صوتی ضبط و برای اعضای شبکه جهانی اطلاعات و عموم مردم ارسال کرد . این پادکست های صوتی با زمانی حدود 30 تا 60 دقیقه به صورت سریع و خلاصه اسرار کسب ثروت ، قانون جذب و تجارت موفق را برای شما فاش می کنند. همچنین در این پادکست ها از شما دعوت می شود به سمینار آرزوی تو دستور توست و دیگر سمینار های ارائه شده توسط کوین ترودو گوش کنید .

پادکست های صوتی کوین ترودو با زیرنویس فارسی برای دانلود قرار گرفته است :

[irp posts=”2660″ name=”کوین ترودو – اسرار کسب ثروت فاش می شود”]

[irp posts=”1355″ name=”کوین ترودو – 25 راز تولید ثروت”]

پس از برگذاری دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو با اساتید دیگری که در زمینه موفقیت و قانون جذب فعالیت داشتند و همچنین افراد سرشناس و موفق دیگر نیر ملاقات کرد . تصویر زیر کوین ترودو را در کنار جو ویتالی مشاهده می کنید :

کوین ترودو و جو ویلاتی
کوین ترودو و جو ویلاتی

سمینار ماشین پول سازی کوین ترودو

پس از سمینار آرزوی تو دستور توست ، کوین ترودو سمینار دیگری با نام ” چگونه ماشین پول سازی همیشگی بسازیم ” ( How to Create a Perpetual Money Making ) را برگزار کرد که توسط شبکه جهانی اطلاعات تکثیر و در اختیار اعضای این گروه قرار گرفت . در این سمینار کوین ترودو پس از 17 سال مجدد تجربیات خود در زمینه بازاریابی ، تجارت و فروش محصول را در اختیار دیگران قرار می دهد. اطلاعات بسیار ارزشمندی در این سمینار ارائه شده است سمینار ماشین پول سازی کوین ترودو مناسب برای کسانی است که در زمینه بازاریابی شبکه ای ، ارائه خدمات ، استارت آپ ، تجارت و موارد مشابه فعالیت می کنند یا می خواهند فعالیت خودشان را در این زمینه ها شروع کنند .

ماشین پول سازی کوین ترودو
ماشین پول سازی کوین ترودو

زندانی شدن کوین ترودو به مدت 10 سال

در سال 2014 کوین ترودو مجدد به دلیل محتوای ارائه شده در کتاب درمان کاهش وزن ملزم به پرداخت 37.6 میلیون دلار جریمه یا 10 سال زندان شد . با توجه به اینکه او در طول این مدت تمام درآمد خود را صرف گسترش شبکه جهانی اطلاعات کرده بود امکان فراهم کردن این مبلغ را نداشت. دو جرم برای کوین ترودو در نظر گرفته شده ، اولین جرم این است که او بدون داشتن مدرک پزشکی در این کتاب دارو تجویز کرده است و جرم دوم ذکر می کند او علاوه بر این که بدون داشتن مدرک پزشکی دارو تجویز کرده است بلکه این کار را از روی عمد و با برنامه ریزی قبلی انجام داده است. جرم دوم مستقیما از طرف فدرال برای او در نظر گرفته شده و به همین دلیل قابل بخشش نیست.

حقوق انتشار کتاب های کوین ترودو به یک سازمان داده شد تا با درامد حاصل از آن پول کسانی که کتاب کاهش وزن او را خریده و ناراضی بودند ، پس داده شود و این شرکت در سال 2015 مبلغی معادل 8 میلیون دلار را بازپرداخت کرد . ( خیلی از افراد از نتیجه و محتوای کتاب راضی بودند اما به این دلیل که تبلیغات منفی شدیدی علیه آن در تلوزیون صورت گرفت ، کتاب خود را پس داده و هزینه آنرا دریافت کردند ).

زندانی شدن کوین ترودو
زندانی شدن کوین ترودو

به نظر میرسد مقدار بالای جریمه و مدت زمان طولانی حبس پاپوشی بوده که برای کوین ترودو ایجاد شده تا جلوی انتشار بیشتر اطلاعاتی که او داشت را بگیرد چون 10 سال زندان برای نوشتن یک کتاب بسیار طولانیست ! آن هم کتابی که هیچ گزارش منفی از مردم برای رعایت یا استفاده از دارو های داخل آن داده نشده است. در سال 2016 دادخواستی برای تغییر در حکم او به دادگاه ارسال شد که موافقتی با آن صورت نگرفت . تقریبا تمام افرادی که کتاب های کوین ترودو را مطالعه کرده اند یا در دوره های او شرکت کرده اند از نتیجه کاملا راضی هستند . اگر به فیسبوک ، یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی سر بزنید مردم همگی درخواست آزاد کردن او را داشته اند.

در ابتدای ریاست جمهوری ترامپ نامه ای برای آزادی کوین ترودو به او ارسال شد، زیرا رئیس جمهور آمریکا این قدرت را دارد که هر نوع زندانی را آزاد کند . اما به نظر میرسد نتیجه ای حاصل نشده است. در حال حاضر کوین ترودو فقط یک کاربری فیسبوک فعال دارد که از آن برای جمع کردن مبالغ آزادی وی استفاده می شود . در زندان او دوره جدیدی با نام ” دانش تسلط شخصی ” ( Science of Personal Mastery ) را نوشته است. برای دسترسی به این دوره شما باید مبلغی را برای آزادی او پرداخت کنید و به عنوان هدیه در این دوره عضو خواهید شد . در نهایت کوین ترودو در حال حاضر در زندانی در مونتگومری – آلباما نگهداری می شود . او در جولای سال 2024 از زندان آزاد خواهد شد .

زندانی شدن کوین ترودو
زندانی شدن کوین ترودو

علایق ورزشی کوین ترودو

کوین ترودو علاقه شدیدی به دو ورزش بیلیاد و گلف داشت . این علاقه باعث شده بود تا او تمرینات زیادی را در این زمینه انجام داده باشد و همچنین با مدال آوران این رشته های ورزشی رابطه دوستی داشت . با توجه به این علاقه و همچنین تجربه در زمینه کار در تلوزیون او شبکه تلوزیونی گلف را در انگلستان راه اندازی کرد. همچنین کوین ترودو یک مسابقه تلوزیونی خصوصی را نیز برای ورزش بیلیاد ایجاد کرد . کوین ترودو در دوران جوانی خود چندین سال نیز به تمرین کنگ فو پرداخته است . او برای آموزش کنگ فو دارای مربی شخصی بوده و طی چند سال توانسته بود تکنیک های مبارزه کنگ فو را به خوبی آموزش ببینید . البته کوین ترودو در آموزش کنگ فو بیشتر به دنبال یادگیری اصول آرامش ، مدیتیشن و استفاده از نیروی چی در بدن بوده است .

کوین ترودو در حال بازی بیلیارد
کوین ترودو در حال بازی بیلیارد

زندگی شخصی و همسر کوین ترودو

کوین ترودو سه باز ازدواج کرده است . اولین بار با خانمی به نام الکساندرا پولوژنتسیوا ( Oleksandra Polozhentseva ) از اوکراین ازدواج کرد و برای بار دوم در سال 2007 با خانمی به اسم کرستین دورو ( Kristine Dorow ) که اهل نروژ بود و در لندن با کوین ملاقات کرده بود ازدواج کرد و 4 ماه بعد جدا شد. در نهایت در سال 2008 با ناتالیا بابنکو  ( Natalya Babenko ) که یک بانوی اهل اوکراین است ازدواج کرد. همسر کوین ترودو در حال حاضر تعدادی از شرکت های کوین ترودو که او به نام همسرش کرده بود را مدیریت می کند . طبق گفته کوین ترودو همسرش به شهر خودش Kiev برگشته است .

کوین ترودو و همسرش ناتالیا بابنکو
کوین ترودو و همسرش ناتالیا بابنکو

سوالات متداول بیوگرافی کوین ترودو

[sp_easyaccordion id=”21767″]

15 پاسخ

 1. سلام
  خداخیرتون بده
  سایت بسیار خوبیه چون افراد دلسوزی دارن براش زحمت میکشن
  واقعا ممنون
  اما یه در خواست دارم و می خوام اگه میشه دوره های شبکه اطلاعات جهانی (اون دوره 7 سطحی منظورمه) رو به صورت زیر نویس قرار بدین
  من توسایت فقط سطح1 و 3 و7 رو پیدا کردم

  1. سلام خیلی ممنونم از نظر خوبتون
   چشم انشالله بقیه رو هم قرار میدیم

 2. مطالب سایتتون بسیار مفید بود .
  به دوستان پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنن

 3. سلام لطفا بیوگرافی اساتید دیگه رو هم توی سایت بزارید
  مخصوصا بیوگرافی استر هیکس ، باب پراکتور و آنتونی رابینز رو

 4. سلام به همه
  به نظر من دیدن آرزوی تو دستور توست بعد از فیلم راز خیلی کمک میکنه که قانون جذب رو خوب درک کنیم
  من آرزوی تو دستور توست رو چند بار نگاه کردم و کتاب تمرینش رو هم از همین سایت گرفتم و تکمیل کردم
  هفته اول خیلی سخت بود چون واقعا چیزایی که از بچگی توی ذهن ما فرو رفته با این چیزایی که کوین ترودو میگه کاملا در تضاده
  اما بعد تونستم کنترلش کنم .

  1. سلام دوست عزیزم
   بله پیشنهاد ما هم همین هست که بعد از دیدن فیلم راز بلافاصه شروع به دیدن سمینار آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو کنید .
   فیلم های دیگه ای هم با موضوع قانون جذب در سایت ارسال شده که از طریق دسته بندی سمت چپ سایت در اختیار شماست .

 5. سلام
  دوره های دیگه ای از کوین ترودو رو هم قرار میدید ؟

  1. سلام حسین جان
   بله در آینده محتوای جدیدتری از کوین ترودو رو آماده و ارسال می کنیم .
   همچنین اگر سمینار خاصی از کوین ترودو یا هر کدوم از اساتید درخواست دارید می تونید از طریق پشتیبانی آنلاین اعلام کنید تا آماده بشه و در سایت ارسال بشه .

 6. سلام
  توی هر سایتی میرفتم اطلاعات درست درمونی از کوین ترودو گیرم نیومد و به قول خود شما همه فقط میخوان قسمت های خوبش رو بگن تا حتما ما دوره هاش رو بخریم . یک جورایی به شعور آدم توهین می کنن
  ممنون که شما زندگینامه کاملش رو قرار دادید تا این فرد رو بشناسیم
  من میخواستم دوره آرزوی تو دستور توست رو بخرم که الان تصمیم گرفتم از سایت شما بخرم چون کامل تره و به نظر میرسه در آینده هم ادامه این دوره رو برامون قرار میدید .

  1. سلام و وقت شما بخیر
   متشکرم که راه زندگی رو انتخاب کردید .
   بله تمامی محتوایی که ما روی سایت ارائه میدیم کامل هست و اصلا چیزی به اسم سانسور تا تغییر نام یا هر چیز دیگه ای نداریم .
   تا الان چند تا از دوره ها و فایل های صوتی کوین ترودو رو قرار دادیم و در آینده هم تصمیم داریم سمینار های بینظیری از ایشون رو آماده سازی کنیم

   موفق و پیروز باشید

 7. من یکی دو تا از دوره های کوین ترودو رو از سایت *** خریدم
  متاسفانه با اینکه با قیمتش هم بالا بود اصلا کیفیت تصویر و زیرنویسش خوب نیست
  مجبورم دوباره از شما بخرم تا بتونم روی گوشی نگاه کنم

  1. سلام دوست عزیزم
   خوب نیست اسم سایت های دیگه رو بیاریم به همین دلیل ما اسم رو حذف کردیم
   ما برای محتوای ارائه شده در سایت زمان و هزینه زیادی صرف می کنیم و اصلا به فکر سود نیستم . میخوایم بهترین محتوا رو با بهترین کیفیت به شما ارائه بدیم .
   بعد از خرید محصول اگر مشکلی در پخش روی تلفن همراه داشتید حتما از طریق پشتیبانی آنلاین پیام ارسال کنید .

 8. من فقط میخوام یک تشکر بکنم از سایت شما که ایقدر زحمت میکشه محیط زیبا و راحت و محصولات با کیفیت رو برای ما مشترکین ویژه قرار میده
  روز اول فکر نمیکردم صحبت های کوین ترودو اینقدر جامع و کاربردی باشه و الان بعد از 2 ماه به کلی متوجه میشم که زندگیم عوض شده
  من تحصیلات دانشگاهی کارشناسی دارم و الان متوجه شدم که اگر زودتر با این نوع محتوا آشنا می شدم قطعا الان چند تا مدرک تحصیلی دیگه داشتم و حتی به ثروت زیادی هم رسیده بودم

  1. سلام دوست عزیزم
   خوشحالم که کیفیت محصولات سایت نظر شما رو جلب کرده و همچنین امیدوارم مسیر موفقیت رو پیدا کرده باشید . هیچ وقت برای شروع دیر نیست دوست من
   حتما به سایت سر بزنید سوپرایز هایی رو در راه داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *