همه چیز را درباره ” قانون جذب ” بدانید !

فهرست محتوای این مقاله

قانون جذب یکی از قوی ترین قوانین موجود در کائنات است . کارگیری قانون جذب از مؤثرترین علل در پیش آمدن رویدادهای قشنگی که مدتها آرزو داشتید در زندگی شما اتفاق بیافتد یا برعکس مقصر اصلی در رخ دادن مسائل نگران کننده زندگی شما است .

بی شک قانون جذب تا به امروز تاثیر زیاد و غیر قابل انکاری را روی زندگی شما داشته است. البته این تاثیر، گاهی با آگاهی کامل شما از این قانون و روش کارکرد آن و برخی از اوقات نیز ناخودآگاه و دور از اراده ، توسط شما انجام شده است .

در هر صورت شما تحت تاثیر قانون جذب هستید ، قانونی که چه بخواهید یا نخواهید، در جهان هستی، وجود دارد و نقشی جانانه نیز بازی می کند. حتی می توانید بگویید که قانون جذب، مظهری از قدرت خلاقانه، خالق هستی می باشد.

در سایت موفقیت ما قانون جذب رو از پایه و به صورت کامل به شما توضیح میدیم و بهتون یاد میدیم چطوری باید ازش استفاده کنید و به صورت کاربردی با استفاده از قانون جذب به هر چیزی که میخواید برسید . پس با ما همراه باشید .

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب ” The Law Of Attraction ” عبارتی است از یک قانون مشابه مغناطیسی که بر اساس افکار و ارتعاش حاصل از آن عمل می کند . یعنی اینکه می توان قانون جذب را به این صورت معرفی کرد :

شما هر چیزی را به سوی خود جذب می نمایید که در افکار خود می پرورانید و در ذهن تصور می کنید. نکته جالب این قانون اینجاست که شما می توانید با یک تجسم ذهنی خلاقانه هر آنچه را که می خواهید و آرزوی قلبی شما است را از طریق قانون جذب به شکل معجزه آسایی بدست بیاورید.

اگر شما افکار های مثبت و خوشایند را در ذهن خود تصور کنید، وجود افکار شما جاذب همان رویدادهای شیرین می شود. اما افکار ناخوشایند و منفی نیز بنا بر قانون جذب، همانند آهن ربا مواردی همچون آزار دهنده را به طرف شما جذب می نماید.

بهتر است بدانید برای اولین بار واژه قانون جذب توسط شخصی به نام خانوم استر هیکس برای این پدیده استفاده شد و همچنین اطلاع داشته باشید که قانون جذب یک قانون ثانویه است . قانون اصلی و پایه ” قانون ارتعاش ” می باشد .

قانون ارتعاش چیست ؟

قانون ارتعاش به این صورت تعریف می شود که از آنجا که تمام مواد در جهان هستی در نهایت از اتم که ساختار مشابه ای دارند تشکیل شده اند، پس تمامی اجسام در حقیقت کاملا مشابه با یکدیگر هستند . با شکافت بیشتر ساختار درونی اتم ها کشف شد که محتوای هر یک از اتم ها تقریبا خالی و حاوی ارتعاشات و فرکانس هایی خاص است . یعنی هر جسم یا ماده برای اینکه نوع خودش را بروز دهد در حقیقت در فرکانس متفاوتی ارتعاش می کند .

یک مثال ساده برای این تعریف هست ، مثلا رنگ ها فرکانس های متفاوتی از نور هستند . رنگ ها از نظر ساختاری با هم تفاوتی ندارند و این تفاوت در ارتعاش آنهاست که خروجی خود را برای چشم ما تغییر می دهند و رنگ ها را می سازند .

فرکانسی و ارتعاشاتی که از اجسام مختلف خارج می شود توسط دستگاه های الکترونیکی جدید قابل اندازه گیری است . برای درک بهتر این مطلب همه میدانیم که اورانیوم دارای تشعشعات هسته ای است . این ارتعاشات با چشم و گوش دیده نمی شوند اما تاثیر مخربی بر تمامی موجودات زنده و گیاهان دارند .

حالا جالب است بدانید که مغز ما انسان ها قدرت ارتعاش در فرکانس های مختلف و دریافت فرکانس های مختلف را نیز داراست . یعنی دقیقا هماننده یک فرستنده و گیرنده رادیویی مغز با تصور و تفکر می تواند هر فرکانس خاصی را ارتعاش کند و همچنین می تواند از محیط خود ارتعاش و فرکانس را نیز دریافت کند .

ذهن ما انسان ها از سلول های نورونی تشکیل شده که ساختار این سلول ها به گونه ای است که همیشه و در همه زمان به جز خواب در حال تولید انرژی و ارتعاش فرکانس هستند. تصورات و افکاراتی که به ذهنتان می آید همان انرژی و ارتعاش هایی هستند که این سلول ها از خود تولید می‌کنند . شما در تمام ساعاتی که بیدارید در حال تولید ارتعاش و ارسال آن به کائنات هستید. در هنگامی که شما می خوابید، چون در خواب هستید امکان تفکر ندارید پس ارتعاشی هم تولید نمی کنید ( پس نگران این نباشید که یک کابوس فرکانس شما را خراب کند ! ) اما در هنگام خواب شما گاهی ارتعاشاتی را دریافت می کنید که آنها به شکل رویا توسط مغز شما تبدیل شده و همه میدانیم که بعضی اوقات خواب های ما کاملا صحیح و حتی تصاویری از آینده هستند !

شما یک رادیو را در نظر بگیرید، اگر گیرنده رادیو را روی فرکانسی که مربوط به یک موزیک شاد است تنظیم کنید ، قطعا چیزی جز موزیک از بلندگوی رادیو نمی شنوید ، و اگر فرکانس را روی یک شبکه اخبار تنظیم کنید ، قطعا صدای اخبار را از بلندگو خواهید شنید .

ارتعاشات تولید شده توسط مغز انسان به لطف پیشرفت علم با دستگاه های الکترونیکی قابل مشاهده و اندازه گیری می باشد . نوار مغزی که از بیماران دریافت می شود یک نمونه و مثال از این نوع اندازه گیری می باشد. علم امروز حتی پا از این فراتر گذاشته و دستگاه هایی اختراع شده که دقیقا فرکانس مغز را شناسایی کرده و با آن به دستگاه های مختلف فرمان هایی را صادر می کنند . برای مثال دست و پای مصنوعی که دقیقا مطابق با دست و پای واقعی انسان به صورت ناخودآگاه با فرمان مغز حرکت می کند .

ارتعاشاتی که سلول ها درمغز ما تولید می کنند از نظر فرکانسی بسیار قوی بوده و در سطح کوانتومی ( همان که گفتیم محتوای اتم ها فقط ارتعاش است ) قابل نفوذ و انتقال است . مثل سیگنال تلفن همراه که به آسانی از دیوار یا مواردی از این مورد عبور می کند. ارتعاش و فرکانس تولید شده توسط مغز شما حتی قوی تر بوده و میتواند در یک لحظه در سراسر کائنات با قدرتی ثابت و بدون محدودیت منتشر شود !

این توضیحات کاملی بود درباره قانونی پایه و اصلی به نام قانون ارتعاش.

قانون جذب چطور عمل می کند ؟

تا الان متوجه شدید که قانون ارتعاش چیست و چطور عمل می کند . اما فایده ارسال فرکانس و رتعاش توسط مغز انسان چیست ؟

در این قسمت است که قانون جذب معنا پیدا می کند . هر گاه شما در ذهن خود به تصور و تفکر متمرکز درباره یک رویداد بپردازید شما مطابق با قانون ارتعاش فرکانس های مربوط به آن را به کائنات ارسال می کنید .

کائنات هم در پاسخ به شما تلاش می کند نزدیک ترین ارتعاش و فرکانس مطابق با درخواستتان را برای شما فراهم کرده و به سمت شما انتشار دهد .

شما درخواست خود را فقط در تصورات و رویای خود و به صورت مجازی ارسال می کنید اما کائنات و جهان هستی بر پایه اجسام فیزیکی و تاثیرات فیزیکی است. بنابر این ارسالی که کائنات به سمت شما خواهد داشت از نوع درخواست خودتان خواهد بود .

اگر شما به صورت مداوم در ذهن خود به کسب ثروت و پول فکر کنید و رسیدن به آن را عمیقا احساس کنید مغز را برای ارتعاش و فرکانس دریافت پول تحریک می کنید . این فرکانس به کائنات ارسال شده و کائنات نزدیک ترین فرکانس ممکن به آن که دقیقا همان پول است را به سمت شما هدایت می کند .

این توضیح مفید در روند کار کامل قانون جذب به صورت علمی بود.

افکار مثبت و منفی برای قانون جذب یکسان اند !

افکار مغز انسان به دو نوع افکارهای مثبت و افکارهای منفی تقسیم می شود . افکار هایی که در راستای خواسته ها و اهداف شما باشند مثبت هستند و هر تفکری که در جهت مخالف با خواست ها و اهداف شما باشد منفی است . ارتعاش و فرکانسی که شما برای قانون جذب ارسال می کنید هیچ تفاوتی با هم نمی کند.

کائنات تمام تلاش خود را می کند که مطابق با فرکانس ارسالی شما ، تجربه ای در زندگی شما ایجاد کند . اگر دائم این فکر را دارید که پی پول و فقیر هستید ، کائنات دقیقا مطابق با درخواست خود شما تمام تلاش خود را می کند تا شما به درخواست خود که همان فقر است برسید ! و این چنین مشکلی است که شما همین حالا دچار آن هستید … .

احساسات کلید اصلی در قانون جذب

با این حساب که هر تفکر و تصور ما در ذهن خود داریم یک ارتعاشی رو به کائنات ارسال می کنه پس تشخیص این موضع و کنترل کردنش کار سختیه ! خوب باید بگم که خیلی هم ساده هست … خداوند این نعمتی عطا کرده که نشانگری واضح برای درک لحظه ای مثبت یا منفی بودن تفکرات خود داشته باشیم ، این نشانگر همان احساسات شما هستند .

در حقیقت اصل تفکر شما هیچ اثر و اهمیتی نداره . این احساسات هستند که مغز رو تحریک به ارتعاش می کنند . احساساتی مثل ترس ، نگرانی ، شک ، تردید که این نوع جزو احساسات منفی هستند که قطعا همراه با یک تفکر منفی هستند . این نوع احساسات منفی باعث ارتعاش منفی هم خواهند شد . در نهایت شما چیز های منفی بیشتری رو دریافت می کنید که باعث ترس ، نگرانی ، شک و تردید شما شدند .

اگر بر عکس به اتفاقات های خوب فکر کنیم یا در شرایط خوبی باشیم احساسات مثبتی هم داریم، مثل شادی ، عشق ، محبت ، خوشبختی این ها همه احساسات با بار مثبت هستند . در نتیجه این احساسات، کائنات هم مشابه با همین احساسات رو برای شما بیشتر ایجاد می کند .

پس همونطوری که احساسات دلیل اصلی ارتعاش فرکانس های مثبت و منفی هستند ، همونطور هم میشه از احساسات برای درک ارتعاش و کنترلش استفاده کرد .

هر زمان احساس منفی دارید باید تحت هر شرایطی سعی کنید این احساسات رو تغییر بدید . این کار نیاز به تمرین و دانش کاربردی از قانون جذب داره که در دوره های قانون جذب بهش پرداخته میشه تا شما بتونید اول از همه از شر توده انرژی منفی که از گذشته در درون خودتون ایجاد کردید آزاد بشید و بعد بتونید کم کم یک توده انرژی مثبت با ارتعاش مثبت قوی رو در خودتون ایجاد کنید .

یکی از دوره های خیلی عالی در زمینه آموزش قانون جذب که به بحث کنترل احساسات و استفاده کاربردی از قانون جذب می پردازه ، دوره آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو هست که به خاطر روان بودن و توضیحات کامل و نتیجه بخشی موثر بسیار مشهور شده .

قانون جذب در طول تاریخ

قانون جذب را هیچ وقت نمی توان به عنوان یک پدیده ای جدید محسوب نمود. از زمان های گذشته همیشه افرادی وجود داشتند که بر رمز و راز و اسرار قانون جذب واقف بوده و از نحوه استفاده آن بخوبی آگاهی کامل داشتند. آن ها قدرت خاص ذهن، افکار، تخیلات و تکرار کلمات را می دانستند و از علاقه، احساس و ایمان، جهت به حقیقت رسیدن خواسته های خود استفاده می کردند.

همچنین این را هم بدانید که قانون جذب، تاکنون احتمالا توسط خود شما نیز بارها مورد استفاده قرار داده شده باشد. احتمالاً از سخن آخر کمی تعجب کرده اید، ولی این موضوع کاملاً حقیقت دارد. گاهی اتفاق می افتد که ناخودآگاه در یک روز عادی حالتی از نگرانی و دلشوره، در افکار و ذهن شما پررنگ می شود. به دنبال این موضوع احساسی از اضطراب، ترس و استرس به سراغ شما می آید. در بسیاری از مواقع موضوع با وقوع رویدادی ناخوشایند، تمام می شود. در اینجا شما افکار منفی را در تصورات ذهنی خود پوشش داده اید و دائم به تکرار کردن آن پرداخته اید. اینجا بنا بر قانون جذب، انرژی و اتعاشات منفی به سوی شما حرکت نموده و جذب شما شده اند. این همان قانون جذب است که ناخودآگاه و بدون آمادگی از قبل، در شما به وقوع پیوسته است.

در چند سال اخیر با انتشار فیلم راز در سال 2006 توجه زیادی به سمت قانون جذب جلب نظر شد و حتی با توضیحات همین فیلم افراد زیادی از سرار دنیا از تکنیک و روش های قانون جذب استفاده کردند و نتایج مثبتی را دریافت کردند .

سیر تکاملی قانون جذب با کشف راز این قانون

راستی آیا می دانید که در اعماق وجود شما، پتانسیل های عظیمی از انرژی وجود دارد که خود را پنهان کرده اند؟ شاید حتی خود شما نیز از وجود این انرژی خبر ندارید. همچنین بدانید که قانون جذب را به نام قانون راز نیز می شناسند و به این اسم صدا میزنند. اما توجه به این نکته ضروری است، زمانی که شما با فراگیری مراحل مختلف قانون جذب و بکارگیری آنها در زندگی روزمره خود موفق به درک قدرت این قانون شدید، دیگر هیچ رازی در مورد قانون جذب برای شما وجود نخواهد داشت. یعنی در واقع همه پیچیدگی ها و سختی های خاص قانون جذب، همانند یک معمای حل شده آسان می شود. به عبارت دیگر شما یاد می گیرید که اسرار و رموز قانون جذب را، در زندگی روزمره خود استفاده کنید و آنگاه شاهد درآغوش کشیدن موفقیت های شیرین زندگی بشوید. این پیروزی ها در همه زمینه ها می تواند عاید شما بشود،مانند قانون جذب عشق، قانون جذب ثروت و پول، قانون جذب ازدواج، قانون جذب موفقیت در کار،. قانون جذب سلامتی و نجات از بیماری و … .

اما قبل از بیان مراحل قانون جذب اجازه دهید که مختصری راجع به کائنات و نقش آنان در قانون جذب، سخن بگوییم.

نقش کائنات در قانون جذب

شاید یکی از چندین سؤالاتی که  ذهنتان را به خود مشغول می کند، کائنات و نقش موثر آنان در قانون جذب است. بطور کلی و خلاصه شده می توان کائنات را هر آنچه که در جهان هستی وجود دارد، نظیر نسان، حیوان، گیاهان، کهکشانها و سیارات نامید. همه این ها که برایتان ذکر کردیم به اضافه کوچکترین ماده یا حتی بزرگترین انرژی، همه و همه جزء کائنات به حساب می آیند. در واقع به اختصار می توان گفت که کائنات شامل تمامی دستورالعمل ها و قوانین الهی می باشد که بر جهان هستی با همه بزرگی و وسعت، به اذن و لطف خداوند وجود دارند. در این رابطه قانون جذب کائنات را نیز می توان قوانینی دانست که با کمک آنها می توانید، به  هرچه آرزو و خواسته های درونی خود برسید.

مراحل اساسی قانون جذب

باید از این هم آگاه باشید که همه افراد با توجه به نیازی که در زندگی احساس می کنند، دارای تمایلات و آرزوهای بی شماری هستند. حتی سرشت آدمی طوری است که شاید تا آخرین دقایق عمر خود نیز از رویاهای خود دست بر نمی دارد. در این رابطه می توانید به قانون جذب، در رسیدن به خواسته ها و آرزو های خود دل بندید. در حالت کلی قانون جذب، شامل سه بخش اساسی است :

مرحله درخواست خواسته ها

در این مرحله آنچه را که خواسته قلبی و آرزوی شما می باشد، توسط ارتعاشات مغزی خود به انرژی های پراکنده در جهان درخواست می دهید.

مرحله پاسخ توسط کائنات

درخواستهای شما در جهان هستی منعکس می گردد و پاسخی نیز در قبال آن دریافت خواهید کرد. البته زمان پاسخ به وقت درست خود موکول می گردد.

مرحله دریافت و محقق شدن تجربه

هم ارتعاش بودن پاسخ از انرژی های هستی با درخواست های قلبی شما، موجب دریافت سیگنالهای قابل مشاهده ای بنا بر قانون جذب می گردد.

اما برای درک بهتر از مراحل قانون جذب، به توضیح کامل تر آنان می پردازیم :

مرحله اول مدیتیشن

واژه مراقبه یا مدیتیشن ( Meditation ) که در زبان لاتین، آن را به معنای التیام می شناسند و رسیدن به آرامش است. در واقع یعنی فکر و ذهن شما را از تمامی اتفاقات و حوادث بیرونی پاک می کنید و تنها بر یک چیز مانند یک صدا، یک دعا و … متمرکز می گردید. حالا به آرامی استرس و اضطراب از شما دور می شوند. انگار آرامشی بسیار دلنشین نفس شما را در بر می گیرد و منجر به ایجاد شخصیت و هویتی برتر در شما می گردد. همچنین که خود را هاله ای از معنویت رشد پیدا نموده اید تصور می کنید.

مرحله دوم قاطعیت در مورد آرزو یا خواسته

حالا دیگر وقت آن رسیده است که نسبت به آرزو یا خواسته ذهنی خود، اطمینان قلبی حاصل نمایید. آیا دقیقاً با تمامی وجود می دانید که در رویاهای خود به دنبال چه چیزی هستید؟

حالا اگر می پرسید، این کار چه احتیاج و لزومی دارد، پاسخ یک چیز است. بی شک موضوع دارای اهمیت بسیاری است. تمامی تلاش شما برای فراگیری مراحل قانون جذب، در رسیدن به هدف و خواسته نهایی شکل می گیرد. بنابراین این احساسات شما است که موجب ارتعاش در ذهن خود و فرستادن فرکانس (Frequency)، به عالم کائنات می شود. اما تنها زمانی آرزوهای شما به حقیقت می پیوندد که شدت ارتعاش یا فرکانس با رویاهای شما همسویی داشته باشد و رویای شما در مدار آرزوها قرار بگیرد. حالا اگر چه قرار است که قانون جذب، در خدمت و مطیع و چاکری مهربان برای شما باشد ولی برای رسیدن صدا و فرکانس شما به کائنات، توجه به جزئیات امری واجب و ضروری است. زیرا ارتعاش باید بطور روشن، واضح، صریح و بدون پارازیت به سوی کائنات فرستاده شود.

درخواست صحیح رویا از کائنات در سومین مرحله قانون جذب

حالا دیگر زمان آن فرا رسیده است که از کائنات بخواهید، همان چیزی را که در ذهن و افکار خود تصور می کنید، در دایره سرنوشت برای شما فراهم سازد. به عنوان مثال تصور کنید، پسری در جست و جوی یک همسر ایده ال است. آنگاه باید رویاهای خود را در رابطه با زن دلخواه به صورت کامل در ذهن خود تصور کند. قد و اندام زن محبوب در رویاهای او چگونه است؟ دارای صورتی گرد یا بیضی، چشمانش رنگی، قهوه ای و یا سیاه باشد، از نظر خصوصیات اخلاقی کاملاً مطیع یا دارای استقلال و … .

در آن صورت با ارسال پیام درست به کائنات، آنها را در همسویی با آرزوی ذهنی خود قرار می دهید. به قانون جذب اعتماد کامل داشته باشید.

چهارمین وهله ابراز، ترسیم و نگارش رویاها در قانون جذب

شما باید قدرت این را داشته باشید که رویاها و آرزوهای خود را، بر روی کاغذ با جزئیات کامل همانگونه که در ذهن تصور می کنید، بنویسید. یا حتی جلوی آینه و در خلوت خود، با شجاعت خواسته خود را تکرار کنید. حتی تصویری از رویاهای خود، بر روی کاغذ ترسیم نمایید. برای جلوه بیشتر و نزدیکتر شدن به رویایی که در ذهن دارید، می توانید به رنگ آمیزی نیز بپردازید. تابلوی آرزوها شما هر چقدر دارای رنگ و لعاب کاملتری باشد، درستی راه مشهودتر است. آفرین بر شما، در مسیر مراحل قانون جذب، تاکنون سیری درست را طی نموده اید. با این هنر آخر دیگر می توانید در صحت ارتعاشات به جهان هستی و در ارسال پیام به کائنات امیدوار باشید. دیگر می توانید به این موضوع دلخوش شوید که فرکانس های ارسال شده از جانب شما به کائنات، همسو با نسیم دلنواز آرزو های شما قرار گفته است.

تکرار هر روزه خواسته ها در مرحله پنجم قانون جذب

راستی باید بدانید که گرچه نیمی از مسیر مراحل قانون جذب را طی نموده اید، اما هنوز کار شما به پایان نرسیده است. اینجا دیگر باید سمج بازی را تا حد ممکن برسانید. نوجوانی را تجسم کنید که زمانی از شما خواهان چیزی است. شما حساسیت ها، التماس ها و حتی گریه های او را تا موقع رفع نیاز، مشاهده خواهید نمود. دیگر حتی سخنان شما بر او اثری ندارد، خواسته خود را در نقطه اوج همه چیز می بیند. او را تماشا خواهید کرد که اصلاً غیر از خواسته ای که دارد به هیچ چیز دیگری توجه نمی کند. شما هم رویای خود را لمس کنید، به تکرار هر روزه خواسته ها و آرزو های خود در خلوت بپردازید. به تصور تغییرات بزرگ زندگی خود، در زمانی که آرزوی شیرین شما صورت واقع می یابد، فکر کنید و غرق در شادی و لذت بشوید. ولی در تمامی حال به اینکه روزی خواسته شما به واقعیت می پیوندد، امیدوار باشید. باید بدانید که سرانجام قانون جذب، کار خود را خواهد کرد.

قدرشناسی مرحله ششم قانون جذب

زمان قدر شناسی و سپاسگزاری، از خداوند رحمان و کائنات که واسطه هایی قوی برای شنیدن و بر آورده کردن خواسته های شما هستند، فرا رسیده است. فرقی نمی کند، چه شما به خواسته و آرزوهای خود رسیده باشید و یا هنوز زمان دریافت پاسخ آرزوهایتان نرسیده باشد. برای تمامی چیزهایی که در زندگی از آن بهره مندید، خدای مهربان را شکر کنید. با شکر گزاری، انرژی و فرکانس مثبتی از خود به سوی کائنات می فرستید. حتی گاهی در آفکار و ذهن خود، به شمارش نعماتی که همه عمر از آن برخوردار بوده اید و هرگز به آن رحمت های خدا فکر هم نکرده اید، بپردازید. به هر حال باید در همه زمان خود را مدیون خالق و کائنات هستی احساس کنید.

ایمان و اعتماد به کائنات در مرحله هفتم قانون جذب

دیگر زمان آن فرا رسیده که به کائنات اعتماد کنید و ایمان داشته باشید. باور کنید که اگر به کائنات اطمینان کامل داشته باشید، سرانجام دیر یا زود قانون جذب کار خود را برای شما خواهد کرد. آنگاه به آنچه که خواسته ها و آرزوهای حقیقی و قلبی شما است، خواهید رسید. اینجا فقط باید اعتماد را سرلوحه اعمال خود قرار دهید و از صمیم قلب به تحقق آرزوهای خود، ایمان داشته باشید. قانون جذب، به یقین کار خود را خواهد کرد.

برای یادگیری قانون جذب از کجا شروع کنیم ؟

همانند هر علم دیگری که نیاز به یادگیری از طریق آموزش دارد ، قانون جذب و اصول موفقیت نیز باید توسط یادگیری و آموزش به شما منتقل شود .

شما برای درک قانون گرانش زمین نیاز به تحصیل در علم فیزیک و یادگیری تکنیک ها و فرمول های زیادی دارید تا در نهایت بتوانید حرکت یک توپ که از فاصله کوتاهی از سطح زمین رها میشود را محاسبه کنید و در نهایت بتوانید به صورت عملی نیز نتیجه دلخواه خود را در این کار بدست آورید.

قانون جذب نیز از این مسئله مستثنا نیست ، شما باید ابتدا اصول و تکنیک های به کار گیری قانون جذب را یاد بگیرید و بعد آنها را به شکل درست و در مدت زمان مناسب اعمال کنید تا به نتیجه مد نظر خود برسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *